Roman Šmucler
official website
hledat
Archív
Červený den
15/09/09, 01:43

Posli Vážení a drazí příznivci TOP 09,

děkujeme Vám za Vaši podporu a přízeň, velmi si jí ceníme. Napadlo nás, že by bylo hezké zkusit, kolik z Vás je ochotno přijít nás podpořit i ven, do ulic. Dlouze jsme přemýšleli jak to provést tak, abychom byli vidět po celé republice. Až přišel nápad. Pojďte se ve čtvrtek 17. 9. 2009 zúčastnit Červeného dne! Pojďme všichni ve čtvrtek 17. 9. chodit celý den v červeném. Je to jednoduché, stačí si na sebe ráno obléct cokoli červeného. Vrcholné setkání „červených" příznivců bychom rádi udělali v podvečer na Staroměstském náměstí v Praze. V 19:05 se na vás budeme těšit pod Staroměstským orlojem. Připravte se na společné focení. Pro prvních 100 potvrzených účastníků budeme mít také malé překvapení. Jak jinak než červené. Na akci bude také možnost setkat se a osobně diskutovat s pražskými kandidáty TOP09.

 

Na naše setkání v 19:30 naváže koncert balkánského hudebníka Gorana Bregoviće, který vystoupí společně se svým Weddings and Funerals Bandem. Goran Bregović je známý především svou filmovou hudbou, kterou spolupracoval na filmech Emira Kusturici. Jeho hudební tvorba je silně ovlivněna hudbou balkánských Romů, world music, ale i rockem a moderní elektronickou hudbou. Vstup na koncert je zdarma. Akce je pořádána občanským sdružením Lastavica jako poděkování občanům bývalé Jugoslávie trvale žijícím v Česku a podporu jí vyjádřila velvyslanectví Bosny a Hercegoviny, Chorvatska, Makedonie a Srbska.

 

Svou účast prosím potvrďte na emailu cervenyden@top09.cz. Prvnímu stu přihlášených účastníků potvrdíme místo a čas, kde bude možné si vyzvednout červené překvapení.

 

S pozdravem,
Vladimír Matějíček, volební manažer TOP 09 Praha.

 design & coding by TokenBros.com
Zobrazeno 3 325x | Kategorie:5 283x | Celý web:973 598x