Roman Šmucler
official website
hledat
Archív
Poběžte maraton za TOP 09!
11/09/09, 05:20

Hledáme nadšence, kteří dobrovolně podstoupí destrukci svých tělesných schránek, a poběží Pražský noční maratón (www.praguemarathon.com) za tým Top 09.

 

V čele týmu TOP 09 bude Roman Šmucler, lídr karlovarské kandidátky. Odměnou bude pro všechny dobrovolníky a dobrovolnice kromě dobrého pocitu i naše „topácké“ tričko. Nebojte se, nejde o to nutně vyhrát, ale zúčastnit se a ukázat, že s TOP 09 je tady, a že se s ní musí počítat :)


Důležité upozornění: bohužel není v našich finančních možnostech zaplatit za každého registrační poplatek ve výši 500 Kč, to už bude na vás. Prosím zaregistrujte se tedy sami za sebe (informace naleznete na webových stránkách maratonu), informace o srazu, kde se sejdeme a vyrazíme společně na start, budou následovat. Děkujeme za pochopení.


Abychom měli přehled, kolik je zájemců a kolik triček budeme tedy potřebovat, prosíme o potvrzení Vaší účasti přímo zde na stránce události (prosím neklikejte že se účastníte pokud nepoběžíte). Více informací o začátku běhu mužů (10km, start 20:30 Staroměstské nám.) a žen (5km, start 19:30 Staroměstské nám.) na www.praguemarathon.com)


Zdravíme všechny běžecké nadšence a děkujeme za Váš zájem. Roman Šmucler bude čekat na dívky v 18:45 v sobotu 12.9. před Domem u Kamenného Zvonu na Staroměstském náměstí (Staroměstské nám. 605/13) a předá jim trička. S pány se sejde v 19:45 na stejném místě.


Všem přejeme hodně zdaru a úspěchů a držíme palce.

 

Tým TOP 09.design & coding by TokenBros.com
Zobrazeno 3 112x | Kategorie:4 588x | Celý web:973 608x