Roman Šmucler
official website
hledat
Podnikatel

As. MUDr. Roman Šmucler pochází z rodiny s dlouhou podnikatelskou tradicí. Sám začal podnikat v roce 1992, kdy začal produkovat televizní pořady jako osoba samostatně výdělečně činná.

 

V roce 1996 založil ASKLEPION-Lasercentrum Praha s.r.o. Tato společnost je provozovatelem nestátního zdravotnického zařízení, které se z prvního centra zaměřeného na laserovou estetickou medicínu proměnilo na multioborový institut estetické medicíny s hlavní klinikou v Praze v Londýnské ulici 39 a s několika pobočkami v Karlových Varech (4 pracoviště) a v Mariánských Lázních (3 pracoviště). Společnost se podílela na vzniku zdravotnických zařízení, která následně prodala jiným provozovatelům (Praha, Ostrava) či je primárně zřídila pro jiné subjekty (16 v ČR a několik v zahraničí). Společnost ošetřuje cca 40 % klientů ze zahraničí, kde má i ordinace (např. Londýn).

 

Postupně vznikaly další dceřiné společnosti zaměřené na obchod, medicínská školení a výrobu kosmetiky. V roce 2008 společnost zakoupila podíl v Institutu onkologie a rehabilitace Na Pleši, s.r.o., jenž vznikl o rok dříve při privatizaci. Téhož roku prostřednictvím společnosti Asklepion SG Hospital, s.r.o. (spolu se SUDOP Group – partner Asklepionu i v nemocnici na Pleši) získal většinový podíl v Městské nemocnici Mariánské Lázně, který po několika letech odprodala.

 

Významnou částí současného podnikání je vlastní výzkum a vývoj nových léků a prostředků pro medicínu.design & coding by TokenBros.com
Zobrazeno 14 756x | Kategorie:38 538x | Celý web:973 600x